Runmageddon Szczecin

i

Autor: Materiały Organizatora

Po 3 latach przerwy Runmageddon wraca do Szczecina! Będzie się działo!

2022-09-28 7:22

Największy bieg przeszkodowy w Polsce odbędzie się 8 oraz 9 października przy Jelenim Stawie w szczecińskim Kijewie. Jak zapewniają organizatorzy - to będzie prawdziwe święto dla ekstremalnych biegaczy.

 - Jeżeli uczestnicy szczecińskiego Runmageddonu zastanawiają się czy ukończą bieg suchą stopą, to odpowiedź brzmi: NIE!. Będzie trochę błota, będzie trochę wody, ale spokojnie, umiejętność pływania na pewno nie będzie potrzebna. Będą też nowe przeszkody, których 3 lata temu w Szczecinie nie było, m.in. wielka rampa, która początkowo może budzić strach. Nie ma się jednak czego obawiać. Jest to przeszkoda spokojnie do pokonania, zwłaszcza przy pomocy innych uczestników. A ci, którzy brali udział w Runmageddonie wcześniej doskonale wiedzą, że na tę pomoc można liczyć na trasie zawsze - mówi Agata Supeł, dyrektor Runmageddonu.

Runmageddon Szczecin

i

Autor: Materiały Organizatora

Podczas wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie i to niezależnie od wieku. W tej kwestii również pojawi się nowość, której do tej pory szczecińscy biegacze nie znali - kontynuuje Supeł: 

 -Podczas eventu są specjalne formuły dedykowane dla dzieci (4-11 lat) “Runmageddon Kids”; młodzież 12-15 lat - “Runmageddon Junior”, a także dla osób po 16 roku życia “Intro” - 3 km i 15 przeszkód, “Rekrut” - 6 km i 30 przeszkód oraz dla dorosłych, którzy lubią nieco mocniejszy wycisk. Ci ostatni mogą zmierzyć się z wyzwaniem “Classic” i pokonać 12 kilometrów i 50 przeszkód. Z nowości, w szczecińskim event udział będą mogły wziąć całe rodziny w formule Family. Nowa formuła dla zespołów rodzinnych zyskuje popularność wśród dzieci i rodziców, którzy wspólny start traktują jako świetną zabawę, którą wspominać będą przez długie lata. - Będziemy pierwszy raz z formułą Family w Szczecinie, dlatego serdecznie zapraszamy rodziny, które lubią sportowe wyzwania. Przebiegnięcie Runmageddonu Family pozwala kolekcjonować niezwykle wspólne momenty, nawet niekiedy bardziej emocjonujące niż turystyczne wakacje. Dzieci kochają pokonywać nasze trasy a obecność rodzica dodaje im odwagi i sprawia, że razem zdobywają przeszkody i na końcu wspólne medale. 

Runmageddon Szczecin

i

Autor: Materiały Organizatora
Runmageddon Szczecin

i

Autor: Materiały Organizatora

Zapisy potrwają do 7 października na stronie Runmageddonu. Patronem wydarzenia jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE