Lotnisko w Kolonii

i

Autor: Raimond Spekking / CC BY-SA 4.0 (przez Wikimedia Commons)

WYPADEK

Tragiczny wypadek w Niemczech. Mężczyzna wjechał w pieszych na lotnisku w Kolonii!

2023-03-24 15:11

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek, 24 marca ok. godz. 9:30 na parkingu lotniska w Kolonii. 57-letni mężczyzna wjechał samochodem w pieszych. Kilku z nich jest rannych. Z informacji policji wynika, że jest on podejrzewany o chorobę psychiczną.

Tragedia w Niemczech. Mężczyzna wjechał w pieszych. Wielu rannych

- Według policji, podejrzewany o chorobę psychiczną mężczyzna celowo wjechał w przechodniów oraz w samochody na parkingu P2 – dowiedział się portal niemieckiego dziennika „Bild”.

Kilka osób zostało rannych, ale nie wiadomo na razie, jak poważnych doznali obrażeń.

Sprawca działał „bardzo brutalnie”, kilkakrotnie z pełną mocą taranował m.in. samochód Audi A5, dopóki „przy jego pomocy nie wyrwał z mocowań całego systemu barier”. 57-latek uszkodził furgonetką także inne zaparkowane auta.

- Mężczyzna stawiał opór podczas obezwładniania go przez policjantów. Rannych zostało także dwóch funkcjonariuszy – poinformował „Bild”.

Napastnik został przewieziony do szpitala w celu ustalenia przez lekarzy jego stanu psychicznego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE