Adamek

i

Autor: Maksym Daniszewski

FAME MMA

Tomasz Adamek zaprezentowany w Fame MMA. Kibice wypomnieli jego głośną wypowiedź

2023-09-30 3:41

Tomasz Adamek podczas FAME Friday Arena 2 w Szczecinie został zaprezentowany jako nowy zawodnik tej organizacji. Były mistrz świata w boksie w 2024 roku zawalczy we freakowej organizacji aż dwukrotnie. Ściągnięcie takiej persony do Fame, to było bardzo trudne zadanie, ale finalnie się udało. Czujni obserwatorzy szybko odnaleźli nie tak dawną wypowiedź byłego pięściarza, gdzie nieprzychylnie skomentował walki w tego typu organizacjach.

Zakontraktowanie Adamka w Fame jest bardzo zaskakujące i jeszcze nie tak dawno wydawało się, że będzie to niemożliwe. A jednak. W jakiej płaszczyźnie? - Tylko boks - uciął krótko Adamek w komunikacie dla kibiców zebranych w szczecińskiej Netto Arenie.

Kibice szybko odkopali głośną wypowiedź popularnego "Górala", który został zapytany co sądzi o tego typu galach.

Freak fighty to jest śmiech na sali, nie nazywajmy tego sportem. Nie zniżam się do takiego poziomu – powiedział Tomasz Adamek kilka miesięcy temu w rozmowie z TVP Sport.

Jak widać, decyzję dość szybko zmienił. Mateusz Borek zdradził, że tak naprawdę od początku roku obie strony negocjowały kontrakt w organizacji Fame, aż w końcu się udało.

Z kim zawalczy Tomasz Adamek w Fame MMA?

Na razie nie wiadomo, z kim były mistrz świata w boksie zawalczy we freakowej organizacji. Bardzo głośno mówi się o Mamedzie Khalidovie. Jeśli faktycznie doszłoby do tego pojedynku, to byłby on największy w historii całego środowiska freak fightowego.

Dariusz Michalczewski OSTRO: Adamek nie ma do mnie PODJAZDU!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE