FAME MMA

Tomasz Adamek wraca z emerytury! Podpisał kontrakt z FAME MMA

2023-09-29 23:04

Mocnym uderzeniem rozpoczęła się gala Fame Friday Arena 2 w Szczecinie. Włodarze federacji Michał Baron i Wojciech Gola poinformowali o zakontraktowaniu prawdziwej legendy sztuk walki. W oktagonie FAME MMA pojawił się Tomasz Adamek, który potwierdził podpisanie kontraktu z freakową federacją.

Tomasz Adamek w FAME MMA

5 lat trwał rozbrat z ringiem Tomasza Adamka. Były mistrz świata wagi junior ciężkiej ostatni raz zawalczył w 2018 roku, kiedy przegrał przez nokaut z Jarellem Millerem. Teraz popularny "Góral" ponownie założy rękawice... ale w oktagonie! Tomasz Adamek podpisał kontrakt z federacją FAME MMA na dwie walki w 2024 roku. Tym samym nie potwierdziły się plotki o sensacyjnym zestawieniu Adamka z Mamedem Chalidovem na FAME 20.

Z kim zawalczy Tomasz Adamek?

Na razie nie poznaliśmy nazwisk, z którymi skrzyżuje rękawice "Góral". Wiemy jednak, w jakiej formule Adamek zawalczy w oktagonie FAME MMA:

- Tylko boks - uciął krótko Adamek w komunikacie dla kibiców zebranych w szczecińskiej Netto Arenie

Adamek potwierdził tym samym, że nie spróbuje swoich sił w MMA. Co sądzicie o ruchu polskiego pięściarza?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE