Laureatki Metamorfoz i ich niezwykłe przemiany

i

Autor: mat. prasowe To one odkryły swoje "nowe ja"!

To one odkryły swoje "nowe ja"! Zobacz niezwykłe przemiany laureatek "Metamorfoz"!

2022-09-20 15:03

Zmiana wyglądu poprawia nie tylko humor i samoocenę, ale także daje siłę do podejmowania nowych wyzwań. Nowy image potrafi uszczęśliwić każdą kobietę. "Nowa ja" to zazwyczaj nowy, lepszy etap w życiu. O nowy wizerunek postanowiło zawalczyć kilkadziesiąt kandydatek, spośród których wyłoniono szczęśliwą trójkę laureatek. Zobaczcie ich spektakularne metamorfozy!

Do zmiany wizerunku, a także swojego życia ustawiła się długa kolejka. Jednak tylko trzy kandydatki otrzymały szansę, by przejść wyjątkową metamorfozę. Jury nie miało łatwego zadania, jednak po burzliwych dyskusjach udało się wyłonić trzy laureatki, które w minioną sobotę, 10 września, odmieniły swój image w Akademii Fryzart działającej przy sklepie Fale Loki Koki. Jaki był efekt metamorfoz? Przekonacie się już za chwilę. Zanim to jednak nastąpi, poznajcie ekspertów, którzy zadbali o ich wyjątkową przemianę.

Ernest Kawa

Fryzjerstwo i szkolenia to jego pasja. Inspirują go rzeczy niebagatelne, przyciągające uwagę, skłaniające do szerszego spojrzenia na świat. Uważa, że nie można tworzyć, jeśli nie posiada się dobrego warsztatu i solidnych podstaw.Absolwent renomowanych akademii fryzjerskich, takich jak Vidal Sassoon w Londynie czy Toni&Guy w Nowym Jorku i Stuttgarcie. Fryzjerstwo w różnych formach wypełnia każdą chwilę jego życia. Żartuje, że także podczas snu, ponieważ często budzi się z nowymi pomysłami.

Ernest Kawa to dbający o szczegóły, wymagający nauczyciel, a przy tym kreatywny stylista. W swoim portfolio ma liczne współprace z gwiazdami oraz popularnymi magazynami, a także rozmaite stylizacje fryzjerskie wykonane podczas znanych festiwali.

Ernest Kawa

i

Autor: mat. prasowe Ernest Kawa

Akademia Fryzart

Akademia Fryzart to Akademia Fryzjerska, która mieści się przy nowo otwartym oddziale hurtowni Fale Loki Koki przy ul. Sławomira 4 w Szczecinie. Jest to miejsce stworzone z pasją i dla pasji! Miejsce, w którym fryzjerzy będą mieli okazję zdobywać wiedzę, nowe umiejętności, nawiązywać przyjaźnie, śmiać się, zadawać ogrom pytań i spotykać bratnie dusze.

Nowa siedziba Akademii to nowoczesna przestrzeń o powierzchni 100 metrów kwadratowych, wyposażona jest w klimatyzację, 3 myjnie z masażem, laboratorium, 12 stanowisk, szatnie, kuchnie, 2 toalety, własny parking, mikroporty, nagłośnienie, projektor i flipchart. To miejsce w sercu Szczecina, w którym każdy jest mile widziany!

Akademia FryzArt

i

Autor: mat. prasowe Akademia FryzArt

Fale Loki Koki

Fale Loki Koki to sieć 77 sklepów oraz hurtowni fryzjerskich z ponad 30-letnim doświadczeniem i licznymi sukcesami, które stawiają ją w roli lidera w branży fryzjerskiej. To także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Oferta sieci to starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment marek fryzjerskich, który zaspokaja oczekiwania zarówno fryzjerów, jak i klientów detalicznych.

Misją firmy Fale Loki Koko jest dostarczanie piękna przy zachowaniu troski o środowisko, a także dbałość o bezpieczeństwo i rozwój partnerów handlowych i pracowników.

Poznaj laureatki "Metamorfoz" i ich niezwykłe przemiany!

W sobotę, 10 września, trzy panie, które wypełniły formularz na stronie metamorfoza.eska.pl, trafiły pod skrzydła stylisty fryzur Ernesta Kawy i wizażystki Joanny Ratajczak, którzy odmienili ich wizerunek.

To jednak nie wszystko! Laureatki konkursu otrzymały również zestawy kosmetyków od hurtowni Fale Loki Koki oraz zestawy biżuterii z najnowszej kolekcji SeyU od salonu jubilerskiego Terpiłowski.

W poniższej galerii możecie zobaczyć jak zmieniły się Brygida, Natalia i Ewelina, czyli laureatki "Metamorfoz".

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE