sport

Piłkarze Pogoni Szczecin mają piękne partnerki. Zobacz wspaniałe WAGs Portowców!

2024-04-13 15:07

Zawodnicy Pogoni Szczecin mogą regularnie liczyć na wsparcie swoich partnerek. Większość z nich wraz z pociechami dopinguje swoim mężczyznom. Zawodnicy często też chwalą się zdjęciami ze wspólnych chwil. Mało kto wie, że piękne szczecińskie WAGs to nie tylko Dominika Grosicka. Koniecznie zobacz piękne partnerki piłkarzy Pogoni Szczecin.

Co oznacza WAGs?

Tego zwrotu używano głównie w kontekście partnerek piłkarzy, ale obecnie skrót przeszedł do języka codziennego przy każdej dyscyplinie sportowej. WAGs oznacza Wives and Girlfriends, czyli żony i partnerki. Słowo wymyśliła brytyjska prasa bulwarowa-tabloidowa dla brytyjskich partnerek piłkarzy. Zwrot spopularyzowano po mistrzostwach świata w piłce nożnej mężczyzn w 2006 roku w Niemczech.

SEKRETY piłkarzy [GROSICKI, LEWANDOWSKI, SZCZĘSNY] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #30

Kim jest żona Kamila Grosickiego?

Dominika Grosicka pochodzi z Wielkopolski. Urodziła się w 1988 roku. Żoną Kamila Grosickiego jest od ponad 10 lat, jednak znają się o wiele dłużej. Jak zaznacza Dominika, Portowiec długo walczył o jej serce. Kamil Grosicki oświadczył się partnerce podczas obozu treningowego Jagielloni Białystok w Turcji.

Dominika Grosicka przez wiele lat pracowała jako modelka.

Szczecińskie WAGs towarzyszą piłkarzom Pogoni Szczecin

Partnerki piłkarzy towarzyszą im nie tylko w życiu codziennym, ale również podczas meczów. Wielu z nich zaznacza, że dzięki nim znoszą trudy zawodu sportowca. To one wspierają partnerów po trudnych spotkaniach. Podnoszą ich na duchu.

Tak wyglądają zachwycające partnerki piłkarzy Pogoni Szczecin!

Turbo quiz o Kamilu Grosickim!

Pytanie 1 z 10
W barwach jakiego klubu zadebiutował w Ekstraklasie Kamil Grosicki?
Grosik