Szpital wojskowy w Szczecinie nie jest już covidowy i normalnie przyjmuje pacjentów

2021-02-24 11:58
Od października szpital wojskowy przyjął ok. 660 pacjentów zainfekowanych koronawirusem
Autor: Google Street View Od października szpital wojskowy przyjął ok. 660 pacjentów zainfekowanych koronawirusem

Szpital wojskowy z przychodnią przy ul. Piotra Skargi w Szczecinie przestał już być placówką covidową. Taką decyzję podjął wojewoda. Działa izba przyjęć, oddziały i laboratoria oraz odbywają się planowe zabiegi.

Szpital nie jest nastawiony na leczenie chorych zarażonych koronawirusem. Od kilku dni normalnie przyjmuje pacjentów. Wszystkie oddziały i pomieszczenia szpitalne były dezynfekowane i dekontaminowane. Każdy z pacjentów, który trafia do szpitala, poddawany jest testom na obecność koronawirusa. Wciąż obowiązuje zakaz odwiedzin. 

Od października, kiedy szpital wojskowy stał się placówką covidową, przyjął ok. 660 pacjentów zainfekowanych koronawirusem.

W przychodni przy szpitalu działa punkt szczepień, w którym obecnie szczepieni są seniorzy oraz nauczyciele szczecińskich szkół, przedszkoli i żłobków. Do końca tygodnia zaszczepionych będzie tu już ok. 300 nauczycieli. 

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków
Poprawiona elewacja budynku przy Placu Zgody w Szczecinie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE