Targi Nieruchomości 2023

i

Autor: Materiały Organizatora

Sprawę kredytu, kupna mieszkania i aranżacji wnętrza załatwimy w jednym miejscu

2023-10-06 11:42

W weekend 7-8 października, w Courtyard by Marriott Szczecin City - Brama Portowa 2 - odbędzie się 37. edycja Targów Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz. Na odwiedzających czekać będą eksperci ze wszystkich dziedzin związanych z tymi branżami. Już sama oferta dla chcących kupić własne cztery kąty, robi ogromne wrażenie.

Olbrzymia oferta mieszkań. Od mieszkań takich, które teraz, w tej chwili, są chętnie kupowane na ten popularny 2-procentowy kredyt, do pałaców, które będzie można za miliony Euro. Do tego będą mieszkania w Hiszpanii, które są bardzo pożądane przez polskich inwestorów - mówi Marek Zajdel, organizator Targów. 

Nie zabraknie także stoisk dla osób, które chcą przearanżować swoje wnętrza lub są na początku ich urządzania.

Od fotowoltaiki, kończąc na kafelkach, poduszkach i wszelkiego rodzaju sprzętu, jaki jest możliwy. Dużą sekcją będzie też pośrednictwo. Firmy, które handlują pośrednio deweloperskimi mieszkaniami, mające w sumie największą pulę wszystkich deweloperów, nawet tych, których nie będzie na Targach. Wchodząc na targi będzie można kupić praktycznie wszystko, co na rynku jest - dodaje Zajdel. 

Ważnym elementem będzie także stanowisko doradców kredytowych, którzy podpowiedzą m.in., jak wygląda procedura przyznania kredytu 2%. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE