Sprawdź, co w Szczecinie przyniesie pogoda we wtorek 21.06.

2022-06-21 5:21
pogoda Szczecin
Autor: Paweł Czyżewski

Po chłodnym i deszczowym poniedziałku czas na ocieplenie i poprawę aury w stolicy Pomorza Zachodniego. Dziś dużo łatwiej niż wczoraj będzie zaplanować spacer czy przejażdżkę rowerową. Pogoda z każdym dniem coraz bardziej będzie przypominała nam o zbliżających się wakacjach.

Od 11 stopni Celsjusza o poranku do 24 w najcieplejszym momencie dnia. Wahania temperatur będą dziś naprawdę znaczące. Warto pamiętać, że czeka nas dziś słoneczny dzień, a to oznacza, że wychodząc z cienia, temperatura odczuwalna będzie wyższa. Chmur będzie dziś na szczecińskim niebie niewiele, a nawet jeżeli się pojawią, to padać z nich nie powinno. 

Ciśnienie przez cały dzień będzie na średnim i stabilnym poziomie, a warunki biometeo będą raczej dobrze wpływać na nasz nastrój i nasze samopoczucie. 

Z każdym dniem w Szczecinie będzie coraz cieplej i bardziej pogodnie. Pod koniec tygodnia termometry w naszym mieście wskażą nawet okolice "30". Wakacje coraz bliżej i widać to za oknami. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE