Przedszkole

i

Autor: Canva

edukacja

Rodzice ze Szczecina powinni się pospieszyć

2023-03-23 11:28

To już ostatni moment, aby zapisać swoje pociechy do szkół i przedszkoli​. W rekrutacji mogą wziąć udział dzieci, które do tej pory nie chodziły do przedszkola, lub chcą zmienić placówkę. Z kolei nabór do klas pierwszych szkół podstawowych dotyczy urodzonych w 2016. Dokumenty można składać tylko do jutra.

Rekrutacja do szkół i przedszkoli na finiszu

Podobnie jak w poprzednich latach, by zapisać dziecko do wybranej placówki rodzice mogą skorzystać ze strony internetowej, którą znajdziecie  TUTAJ. Warto się jednak pospieszyć.

- Na wypełnienie wniosku, zebranie potrzebnych oświadczeń oraz złożenie kompletu dokumentów, rodzice maja czas do 24 marca. Ostateczne wyniki tegorocznego naboru do przedszkoli poznamy 25 kwietnia. Jeżeli chodzi o klasy pierwsze szczecińskich szkół podstawowych; wyniki naboru poznamy 17 kwietnia - informuje Marta Kufel, ze szczecińskiego magistratu.

Rodzice mają zatem ostatnią szansę, aby złożyć dokumenty do placówek.

Na liście znajdziecie całą listę szkół i przedszkoli, która prowadzi nabór. Szczegóły znajdziecie też na stronie Urzędu Miasta w Szczecinie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE