Tańczące dzieci

i

Autor: Canva

rozrywka

Tej piosenki nienawidzą rodzice. Kim są wokaliści utwory? Odsłaniamy kulisy

2023-09-15 15:15

Piosenki dla dzieci to jest tzw. inna bajka. Są one dosyć charakterystyczne – od melodii po tekst. Piosenka musi być prosta, zapamiętywalna, ze skoczną melodią. Takim utworem jest niewątpliwie hit wśród dzieci „Baby Shark”, który opowiada o rodzince rekina. A jak wyglądają wokaliści, którzy śpiewają ten utwór?

Piosenki dla dzieci znienawidzone przez rodziców. „Baby Shark” prześladuje każdego dnia

Każdy rodzic jest świadomy, że jak jakaś piosenka wpadnie w ucho dziecka, to już się od niej nie uwolnią. Tak było z „Muchą w mucholocie”, piosenką o bananach czy już słynnym anglojęzycznym „Baby Shark”. Piosenka, choć po angielsku, stała się hitem na całym świecie i leci na dziecięcych playlistach od 2016 roku!

Baby Shark” na Youtubie ma ponad 12 miliardów wyświetleń. Ponad, bo powstało mnóstwo wersji, przeróbek, a nawet wersji „Baby Shark 24h”.

Oryginalny utwór (po koreańsku śpiewa) Choi Bo Bae. W inne wersji występuje Hope Segoine

Jeden z internautów odnalazł filmik, na którym to widać wszystkich wokalistów dziecięcego hitu „Baby Shark”.

Ci wokaliści wykonali „Baby Shark”. „Dobrze po tylu latach widzieć kogo się tak nienawidzi”

Internauci szybko zareagowali. Wiele w śmiechu napisało, że miło w końcu poznać ludzi, których nienawidzi się od lat. Inni rodzice odkryli ten numer po raz pierwszy i planują puścić to swoim pociechom.

- Nie wierzę, że mam 40 lat, a obejrzałem cały filmik z radością – śmieje się inny internauta.

Kiedy dziecko powinno zacząć uczyć się języka obcego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE