Patrol ESKA SUMMER CITY bawił się w hip-hopowych rytmach!

2022-08-01 13:10

Największe gwiazdy i las rąk pod sceną. Tak było na Sun Festiwalu w Kołobrzegu czyli jednym z największych wydarzeń muzycznych w tym sezonie.

Trzy duże sceny, a na niej największe gwiazdy muzyki hip-hopowej. Festiwalowicze spotkali się w miejscu po byłym lotnisku w Bagiczu.

To było jedyne miejsce na mapie Polski, w którym przez cały weekend świeciło słońce. Na wielkim otwarciu usłyszeliśmy między innymi Mr. Polska, Kękę, Pezeta czy Pro8l3m. W następnym dniu festiwalu publiczność rozgrzał Mata, Jan-rapowanie oraz Taco Hemingway. Na finał zagrał Quebonafide, Smolasty, Sobel, Young Leosia i Żabson. W line-upie znaleźli się także tegoroczni zwycięzcy Eurowizji czyli Kalush Orchestra. Na mieszkańców Sun City czyli pola namiotowego czekała także strefa gastronomiczna, strefa gamingowa czy strefa mody. Nie zabrakło oczywiście naszych pomarańczowych stref chilloutu, w których serwowaliśmy Wam dobrą muzykę i nasze eskowe gadżety.

Jeżeli chcecie wiedzieć, gdzie w najbliższym czasie spotkacie nasz pomarańczowy patrol to wbijajcie TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE