nowy rok 2022

i

Autor: Alexandra_Koch/Pixabay.com

Ostatni dzień roku w Szczecinie będzie ciepły i deszczowy [PROGNOZA POGODY]

2021-12-31 5:15

W ciągu ostatniego tygodnia różnica temperatur w Szczecinie wyniosła 27 stopni Celsjusza. Od -15 w świąteczny weekend do 12 na plusie w sylwestrowy poranek. Rok 2021 żegna nas ciepło, ale idąc na sylwestrową imprezę warto pamiętać o parasolkach.

Przez cały dzień termometry w Szczecinie będą pokazywały 11 stopni. Tak ciepło w naszym mieście nie było od dawna. Nawet o 24, kiedy większość z nas wyjdzie na dwór, aby witać Nowy Rok temperatura może przekraczać "10". 

Niestety przez cały dzień spodziewamy się również opadów deszczu. Osłona przed deszczem będzie więc potrzebna zwłaszcza po to, aby w jak najlepszej formie utrzymać sylwestrowe makijaże i fryzury. Ciśnienie w Szczecinie będzie przez cały dzień znajdowało się na stabilnym i umiarkowanym poziomie. 

Ostatni dzień w roku jest także wyjątkowym świętem w kalendarzu świąt nietypowych. 31 grudnia obchodzimy dzień bez bielizny. 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Szczecina w 2022 roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE