Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

i

Autor: Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus

Oni, Nowy Rok spędzają na sportowo i na rowerach!

2021-12-31 9:50

Szczeciński Klub Rowerowy "Gryfus" po raz kolejny organizuje Noworoczny Rajd Rowerowy. Cykliści do pokonania będą mieli ponad 30 kilometrów. Kierunek? Jezioro Świdwie.

W tym roku udział w wydarzeniu wezmą rowerzyści nie tylko ze Szczecina, ale także z całego Pomorza Zachodniego. Po dojechaniu na miejsce rowerzyści złożą sobie noworoczne życzenia oraz podzielą się planami na nowy 2022 rok. Cykliści delektując pięknem Puszczy Wkrzańskiej wspólnie pokonają blisko 34 kilometry. Trasa rajdu prowadzić będzie przez teren trzech gmin - przez Miasto Szczecin, gminę Policę oraz gminę Dobra. Podczas rajdu rowerzyści będą rozdawać odblaski.

Udział w rajdzie jest bezpłatny i pojechać może każdy, nie trzeba się wcześniej rejestrować. Rowerzyści startują jutro o godzinie 12. Zbiórka przy wejściu na jezioro Głębokie.

Sonda
Czy rozrywki e-sportowe mogą w przyszłości zastąpić tradycyjny sport?
Charytatywny challenge na wieży kościoła św Rocha
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE