Nareszcie dobre wieści dla kierowców ze Szczecina

2022-01-12 17:00
Aleja Jana Pawła II w Szczecinie
Autor: Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie

Od dziś łatwiej przejedziemy przez centrum miasta. Rewitalizacja Alei Jana Pawła II cały czas postępuje. Dzięki temu już dziś wieczorem otwarty zostanie kolejny odcinek tej bardzo ważnej szczecińskiej arterii.

Będzie to bardzo duże ułatwienie dla kierowców jeżdżących w okolicach Urzędu Miasta w Szczecinie. Mówimy tu o uruchomieniu odcinka Alei Jana Pawła II od ul. Felczaka do Niedziałkowskiego - mówi Hanna Pieczyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. 

Choć niskie temperatury nie sprzyjają m.in. układaniu i spoinowaniu kostki, wykonawca nie ma zamiaru przerywać prac.

Rozłożono specjalne namioty w rejonie prowadzonych prac. Termin zakończenia inwestycji to obecnie 9 lutego. Mamy nadzieję, że właśnie dzięki wykorzystaniu tego rozwiązania, jakim jest praca pod namiotami i utrzymywanie tej wystarczająco wysokiej temperatury, ten termin zostanie utrzymany - dodaje Pieczyńska. 

Koszt inwestycji to prawie 24 mln zł.

To nie garaż... to czytelnia! Wyjątkowa mozaika w centrum Szczecina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE