Motorówek w Szczecinie na razie nie wypożyczymy. Dlaczego anulowano rezerwacje?

2021-05-10 10:15
Motorówek w Szczecinie na razie nie wypożyczymy
Autor: materiały prasowe Motorówek w Szczecinie na razie nie wypożyczymy

Sześć motorówek o żeńskich imionach miało być dostępnych dla mieszkańców i turystów od minionego weekendu. Jednak żadna z nich ostatecznie nie wypłynęła. Dlaczego?

Jednak jak się okazało, rozporządzenie Rady Ministrów dotyczące nowych ograniczeń i zakazów uniemożliwiło szczecinianom zwiedzanie miasta od strony Odry.

- Zgodnie z przepisami zawartymi w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, działalność wypożyczalni miejskich motorówek zostaje zawieszona do 5 czerwca - poinformowała Celina Wołosz z Żeglugi Szczecińskiej Turystyka Wydarzenia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy wygrywamy z koronawirusem?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 07.05.2021
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE