Niebezpieczne zdarzenie na placu Odrodzenia

i

Autor: StopCham

Mistrz jezdni w Szczecinie? Groźne spotkanie rowerzysty i pieszego

2023-03-09 8:50

Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia ze wstrząsającego filmiku, który opublikował na swoim kanale Youtube użytkownik „Stop cham”. Wiadome jest jedno, było bardzo groźnie i niebezpiecznie.

Niebezpieczne spotkanie rowerzysty i pieszego w Szczecinie. Chwile grozy

Data bliżej nieokreślona, choć po tym, jak działa profil, można się zasugerować, że do zajścia doszło na początku marca.

- Rowerzysta zjeżdżając z ronda miał obowiązek przepuścić starszego Pana przechodzącego przez przejście. Zapewne widział go, ale chciał przejechać na tyle blisko pieszego, że ten zląkł się i zatrzymał. Dochodzi do niemiłego spotkania. Na szczęście starszy Pan ustał na nogach i nic mu się nie stało – czytamy w opisie nagrania.

Właściciel nagrania skwitował to jednym, niecenzuralnym stwierdzeniem. Internauci też nie zostawili suchej nitki na rowerzyście.

Zobacz wstrząsające nagranie z placu Odrodzenia i chwile grozy, jakie przeżył pieszy!

Kolizja na placu Odrodzenia w Szczecinie. Internauci oburzeni zajściem

Fani kanału zareagowali oburzeniem na zaistniałą sytuację. Jeden z nich nawet zauważył, w sposób prześmiewczy, że rowerzysta musiał mieć dobry „cel”, aby tak trafić pieszego. Wiele osób zauważa, iż tam na jezdni jest specjalny pas dla rowerów. Dlaczego go nie wybrano? Inni zauważają, że rowerzyści od dłuższego czasu jeżdżą, jakby nie znali podstawowych przepisów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE