Marynarz przebrany, domki rozstawione, choinki przyozdobione

2021-12-01 21:00
Jarmark Bożonarodzeniowy
Autor: Centrum Żeglarskie w Szczecinie

Już tylko dwa dni pozostały do rozpoczęcia największego i najdłuższego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Szczecinie. Na niemal trzy tygodnie cztery place w samym sercu miasta zmienią się w bożonarodzeniową przestrzeń wypełnioną zapachami i smakami świąt. 3 grudnia o godz. 14.00 otworzą się domki na Alei Kwiatowej, Placu Adamowicza, Placu Lotników i Deptaku Bogusława

Jarmark Bożonarodzeniowy to przede wszystkim bożonarodzeniowe produkty spożywcze, jak: pierogi, wędliny, ciasta, miody, pierniki, barszcz, ryby, kołacze ale także rękodzielnicze upominki, świerkowe stroiki, bombki i inne dekoracje. Przez trzy tygodnie będziemy mieli okazję poznać każdego z ponad 80 wystawców, zrobić u niego zakupy i ucieszyć zarówno swoich bliskich jak i lokalnych przedsiębiorców.

- Wystrój ma bardzo duże znaczenie. Cały teren zostanie przyozdobiony zielonymi drzewkami, lampkami oraz innymi dekoracjami. W tym roku na terenie Jarmarku pojawią się punkty foto, które doskonale będą prezentować się na fotografiach. Oprócz tego tradycyjnie zabłyśnie gigantyczna choinka na Placu Lotników, świąteczne oświetlenie oraz bożonarodzeniowe ozdoby. Będzie także Karuzela Wenecka, która zabierze najmłodszych w wesołą podróż - mówi Celina Wołosz z Żeglugi Szczecińskiej Turystyka Wydarzenia.

Zgodnie z zapowiedziami w weekendy na terenie Jarmarku Bożonarodzeniowego będą organizowane różne zabawy i warsztaty dla dzieci oraz spotkania z Mikołajem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE