Ksiądz z Tiktoka zaskakuje

i

Autor: Canva/Tiktok

Co się stanie z niewierzącymi po śmierci? Ksiądz z TikToka ma odpowiedź, która szokuje

2023-03-28 9:21

Co się stanie z niewierzącymi po śmierci? Wiele osób się nad tym zastanawia. Ksiądz Sebastian Picur prowadzi na TikToku kanał, na którym chętnie odpowiada na zagadnienia dotyczące wiary. I to właśnie wierni postanowili jego zapytać, co się stanie z niewierzącymi po śmierci. Ludzie się oburzyli!

Ksiądz Sebastian Picur na Tiktoku. Gdzie trafiają po śmierci osoby niewierzące?

Ksiądz Sebastian Picur na co dzień pracuje w parafii w województwie podkarpackim. Dzięki swojej działalności na TikToku jest jednak znany na terenie całego kraju, a obserwuje go ponad 600 tysięcy użytkowników. Do niektórych pytań podchodzi z dystansem, a przy niektórych widać, że czasami próbuje podejścia nie do końca... konwencjonalnego.

Na pytanie „Co się dzieje z osobą niewierzącą po śmierci” odpowiedział – „Przestaje być osobą, która nie wierzy w Pana Boga”.

Nie spodobało się to jego obserwującym...

Co dzieje się z osobami niewierzącymi po śmierci? Internauci oburzeni na odpowiedź księdza

Internauci szybko zareagowali na takie zdanie, która można określić jako odpowiedź wymijającą. Pojawiło się mnóstwo komentarzy:

  • Spadłem z krzesła z śmiechu
  • Ale odpowiedź…
  • A skąd takie spostrzeżenie? Uważam, że nic się nie dzieje. Umieramy i tyle. Nie ma nieba, nie ma piekła.
  • Ludzie, po co wy go pytacie, jak on sam nie wie.
  • Ale jak się umiera, to przestaje się być osobą…
  • No chyba nie takiej odpowiedzi tu oczekiwano
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE