sąd

i

Autor: wikipedia.com

Jest decyzja sądu. Kamerzysta zostaje w areszcie!

2021-06-16 7:42

Nie teraz, a dopiero najwcześniej za miesiąc popularny youtuber Łukasz W. opuści areszt. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o kolejne przedłużenie izolacji.

Popularny Kamerzysta w areszcie przebywa od połowy kwietnia. Początkowo miał tam spędzić miesiąc, później - po zażaleniu prokuratury - sąd przedłużył izolację do dwóch, a dziś już wiadomo, że Łukasz W. wyjdzie najszybciej w połowie lipca.

Przypomnijmy, że patotwórca trafił tam z zarzutem psychicznego znęcania się nad osobą niepełnosprawną intelektualnie. Chodzi o film, w którym m.in. Kamerzysta niepełnosprawnemu chłopakowi dawał różne zadania, jak rozbijanie cegłówek na głowie czy wchodzenie do szamba.

Podobne zarzuty usłyszała także dwójka znajomych Kamerzysty, która brała udział w nagraniu. Odpowiadają jednak z tzw. wolnej stopy. Całej trójce grozi do ośmiu lat więzienia.

Zasady bezpiecznej jazdy na hulajnodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE