Kolejne finały regat The Tall Ships Races przyciągały do Szczecina tłumy turystów

i

Autor: Radio Eska Kolejne finały regat The Tall Ships Races przyciągały do Szczecina tłumy turystów

Odwołanie Tall Ship'ów nie oznacza nudy na szczecińskich Wałach Chrobrego

2021-06-15 8:48

Regaty Bałtyckie to tegoroczna alternatywa dla The Tall Ship Races 2021. Zgłoszone załogi rozpoczną rejs po Morzu Bałtyckim 16 lipca.

Całe wydarzenie będzie trwało 2 tygodnie. Porty będą przyjmowały jednostki co tydzień. Pierwszy na rasie będzie Tallin, kolejnym portem będzie Kłajpeda, natomiast portem finałowym będzie oczywiście Szczecin. Od 30 lipca do 1 sierpnia będziemy gościć jednostki, które zadeklarują udział w Regatach Bałtyckich - mówi Celina Wołosz, rzeczniczka Żeglugi Szczecińskiej Turystyka Wydarzenia. 

Obecnie organizatorzy dopinają szczegóły. 

Prowadzimy rozmowy z armatorami i kapitanami jednostek. Jak tylko będziemy już mieli potwierdzoną listę uczestników, oczywiście poinformujemy, jakich gości możemy się spodziewać w Szczecinie - dodaje Wołosz. 

Podczas finału Regat Bałtyckich, mieszkańcy Szczecina będą mogli skorzystać z wydarzeń i atrakcji towarzyszących, m.in. strefy Food Trucków czy wesołego miasteczka.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

"Więcej niż jedno zwierzę". Największe wpadki w "Familiadzie" [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jaka odpowiedź padła, gdy Karol Strasburger powiedział: "Więcej niż jedno zwierzę to..."?
Tak zmieniał się Szczecin przez ostatnich 37 lat