Blanka

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Jak zatańczyć do "Boys Like Toys"? Rozpracowano choreografię nowej piosenki Blanki!

2023-08-04 13:50

„Boys Like Toys” od Blanki podbija listy przebojów. Wiele osób się zastanawia, jak to dokładnie zatańczyć? Kiedy ruszyć kolankiem w prawo? Jak robić kręciołki dłońmi? Tancerka Juulik zdradziła na TikToku ten sekret!

Tak zatańczysz „Boys Like Toys” od Blanki!

Juulik to tiktokerka, którą obserwuje ponad 86 tysięcy użytkowników. Jest ona tancerką i swoją pasję przelewa właśnie na TikToka. Pokazuje internautom, jak tańczyć choreografie znanych utworów w prostych tutorialach. Pokazuje podstawowe kroki, potem ze szczegółowym opisem. Zdarza się nawet zwolnione tempo!

Wielu fanów prosiło Juulik o pokazanie, jak zatańczyć „Boys Like Toys” od Blanki. Jak się okazuje, choreografia nie jest taka trudna. Koniecznie zobaczcie na obu filmikach!

Blanka dzieckiem skazanym na sukces - SuperNova

Wielu internautów w komentarzach dziękowało tiktokerce za tak szczegółowy taneczny tutorial. Jednak kilku poprosiło o nagranie w spowolnionym tempie. Juulik nagrała wolniejszą instrukcję tańca do „Boys Like Toys”.

Blanka po Eurowizji koncertuje i wydaje kolejny hit

Blanka po wygraniu w preselekcjach, wzięła udział w Eurowizji 2023. Zajęła tam ostatecznie 19. miejsce, przez niedocenienie jej utworu przez jury. W międzyczasie były zarzuty, że „Solo” może być plagiatem. Blanka nie zniechęciła się i wydała kolejny hit „Boys Like Toys”, który podbija nie tylko polskie, ale i europejskie rozgłośnie radiowe.

Eurowizja 2023. Co wiesz o Blance? Sprawdź się w bejbowym quizie!

Pytanie 1 z 10
W jakiej miejscowości wychowywała się Blanka?
Blanka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE