Deszcz i wiatr ustaną, ale przełomu w pogodzie nie będzie [PROGNOZA POGODY]

2021-11-05 6:07
pogoda Szczecin
Autor: Paweł Czyżewski

O poranku w Szczecinie cały czas pada i wieje, ale ta sytuacja ma się zmienić jeszcze przed południem. Nawet jeżeli z nieba polecą krople, to raczej spodziewajmy się przelotnych mżawek.

Ostrzeżenia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej obowiązują do godziny 9, jednak warto być przygotowanym, że niesprzyjająca aura zostanie z nami nieco dłużej. Parasolki, a najlepiej kurtki i parasolki przeciwdeszczowe, mogą być przydatne także we wczesnych godzinach popołudniowych. Kawałek nieba - już wtedy gwieździstego - zobaczymy dopiero wieczorem. 

Temperatury jakie dziś zobaczymy na szczecińskich termometrach osiągną poziom maksymalnie 9 stopni. Odczuwalne wartości będą jednak niższe z powodu wiatru i dużej wilgotności powietrza. Ciśnienie będzie powoli rosnąć, ale o poranku mocniejsza kawa jest jak najbardziej wskazana. 

Jesień na dobre rozgościła się w Szczecinie i w najbliższych dniach nie spodziewajmy się pogodowych przełomów. Weekend zapowiada się raczej pochmurnie i deszczowo. Dlatego planując czas wolny, warto wybierać zajęcia pod dachem i w cieple. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę maksymalna temperatura wyniesie 8 stopni. 

Gigantyczna huśtawka na dźwigozaurach wróciła do Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE