Czas na kolejną edycję "Noc Bajek Ogniem Malowana"

2022-06-13 10:43
NOC BAJEK
Autor: Noc Bajek

Mieszkańcy Szczecina i regionu przeniosą się w magiczny świat bajek. Już niedługo rozpocznie się czwarta edycja Nocy Bajek. Tym razem, motywem przewodnim będzie ognista aura.

Noc Bajek Ogniem Malowana to kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia w Ogrodach Przelewice. Uczestnicy przeniosą się do baśniowego świata czarów, gdzie wyruszą w niesamowitą podróż w fenomenalnej oprawie świetlnej. Tym razem motywem przewodnim jest ognista aura w scenerii jednego z najpiękniejszych miejsc na Pomorzu Zachodnim! Na każdej z trzech scen zlokalizowanych na terenie Ogrodów czekać będzie moc atrakcji:

- W programie są m.in. „Trzy bajki o smoku", to profesjonalny, trzykrotny występ aktorów Teatru Lalek „Pleciuga". Jest to zabawna opowieść o tym, że w życiu warto brać sprawy w swoje ręce i nie bać się nieoczywistych wyborów. Nie zabraknie ekipy Światłoogień. Tu zobaczymy tańczących artystów z płonącymi rekwizytami, niezapomniane akrobacje z zapalonymi linami i wiele innych - mówi Marcin Cichocki organizator wydarzenia.

W programie jest również występ wokalny Moniki Makowskiej-Wiącek, wyjątkowo uzdolnionej wokalistki, której bajeczny głos z pewnością zaczaruje odwiedzających ogród.

Noc Bajek Ogniem Malowana odbędzie się 18 czerwca. Początek wydarzenia o godzinie 21:00 w Przelewicach

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE