uśmiechnij się!

Cuchnąca sprawa w Stanach Zjednoczonych. Utopiła Apple Watcha w toalecie. Musiała się do tego posunąć!

2023-09-21 11:47

Ta kobieta nie zaliczy tego dnia do udanych. Podczas jednej z wizyt w toalecie w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych zgubiła swojego Apple Watch’a. Koniecznie chciała go odzyskać, więc posunęła się do dziwnego rozwiązania. Zakończyło to się interwencją służb!

Utopiła smartwatcha w toalecie. Postanowiła go uratować

Do niecodziennej interwencji zostali zaproszeni policjanci i ratownicy ze stanu Michigan. Wezwali ich przechodnie.

- Słyszano, jak kobieta woła o pomoc. Powiedziała ratownikom, że upuściła zegarek Apple Watch do toalety. Następnie wskoczyła tam, aby go odzyskać. Nie mogła się wydostać – przekazała policja stanowa.

Na całą sytuację początkowo zareagowali funkcjonariusze zajmujący się ochroną przyrody z Departamentu Zasobów Naturalnych stanu Michigan, żołnierze policji stanowej Gaylord Post i personel ratownictwa medycznego z hrabstwa Otsego.

- Toaletę usunięto, a kobietę wyciągnięto za pomocą specjalnych pasów – przekazała policja stanowa.

Policjanci dodali, że nie warto topić się w toalecie, bo potem to się źle kończy.

- Jeśli przedmiot wpadnie ci do toalety, nie próbuj tam wchodzić... Może dojść do poważnych obrażeń! – podała policja stanowa

Niestety służby nie podały, czy kobieta odzyskała smartwatcha.

Niezwykła wystawa w Warszawie. W Fabryce Norblina otwarto Apple Muzeum
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE