Lockdown

i

Autor: Getty Images

Ciężki rok dla szczecińskich przedsiębiorców, ale nie dla każdego

2021-01-07 14:08

Problemy finansowe, braki kadrowe czy pustki w lokalach to obraz 2020 roku. Obostrzenia oraz lockdown dał się we znaki wszystkim, a w szczególności osobom prowadzącym różnego rodzaju działalności.

Mimo tego, są przedsiębiorcy, którzy wyszli z tego prawie bez szwanku. To był wielki sprawdzian elastyczności, ale również zarządzania budżetami. Ci, którzy bardziej przyszłościowo i odpowiedzialnie prowadzili swoje biznesy, o wiele łatwiej poruszają się teraz. Ta sytuacja jest niezależna od sytuacji oraz branży - powiedziała nam Anna Kornacka, prezes Stowarzyszenia Pracodawców Pomorza Zachodniego. 

Według Głównego Urzędu Statystycznego, w zeszłym roku, w Polsce, całkowicie zmieniła się kondycja gospodarcza kraju. Największe spadki koniunktury gospodarczej odnotowano w marcu 2020 roku.

Elewacja Morskiego Centrum Nauki w Szczecinie budzi emocje. To jednak nie ostateczny efekt
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE