Burger Drwala powrócił do restauracji McDonald's w Szczecinie. Ile za niego zapłacimy?

2022-11-23 15:26

Burger Drwala to prawdopodobnie najpopularniejsza sezonowa kanapka w ofercie McDonald's. Przyciąga klientów przede wszystkim swoją wielkością, ale także oryginalnymi składnikami. 23 listopada tego roku Burger Drwala powrócił do restauracji McDonald's w Szczecinie. Na jego premierę pojawiły się tłumy smakoszy.

Burger Drwala - co go wyróżnia? Ile kosztuje?

Burger Drwala zadebiutował w 2011 roku i od razu stał się niekwestionowanym hitem sezonu jesienno-zimowego. W jego skład wchodzą bułka serowo-bekonowa, placek serowy, wołowina, dwa plastry bekonu, sałata, prażona cebulka i specjalny sos. Ta smakowa bomba jest niestety bogata w kalorie, jedna kanapka ma bowiem aż 906 kalorii. W tym roku Burger Drwala będzie dostępny także w trzech innych wersjach smakowych - oprócz klasycznego wariantu, dostępne będą też te z podwójnym kotletem wołowym, z kurczakiem zamiast wołowiny oraz z dodatkiem żurawiny. Za klasyczną wersję kanapki w tym sezonie zapłacimy aż 24,90 złotych! To wzrost o 7 złotych, w porównaniu z zeszłym rokiem. 

Kolejki w szczecińskich restauracjach McDonald's - gdzie zjemy Burgera Drwala? 

W ramach powrotu Burgera Drwala, odwiedziliśmy szczecińskie "Maki". W restauracji przy ulicy Struga zaskoczyły nas tłumy przy kasie i długa kolejka samochodów przy podjeździe McDrive. Jak widzimy, wysoka cena kanapki nie odstraszyła jej wiernych fanów. Gdzie zjemy Burgera Drwala w Szczecinie? 

  • przy ulicy Andrzeja Struga - 6:00 - 24:00
  • przy alei Wyzwolenia (Galeria Galaxy) - 8:00 - 23:00
  • przy ulicy Polskich Marynarzy - 7:00 - 24:00
  • przy ulicy Południowej - Czynne całą dobę
  • przy ulicy Przyjaciół Żołnierza - 7:00 - 24:00
  • przy alei Niepodległości (Galeria Kaskada) - 8:00 - 21:30
Sonda
Czy lubisz Burgera Drwala?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE