Branża ślubna się zmienia. Tutaj poznasz najnowsze trendy!

2022-03-24 14:05
Ślub
Autor: pixabay.com

Po pandemicznej przerwie, ze zdwojoną siłą i rozmachem wracają do Szczecina Alternatywne Targi Ślubne. SEDINA Wedding Fair to nietuzinkowe wydarzenie, które przyciąga pary młode, które chcą poznać nie tylko najnowsze trendy, ale również samych wystawców.

Ostatnie dwa lata dla branży ślubnej były niezwykle trudne. Podobnie jak dla samych par młodych, które musiały przekładać, ograniczać lub całkiem odwoływać swoje wesela z powodu pandemii koronawirusa. 28 marca większość obostrzeń przestanie obowiązywać, a ci, którzy planują ślub, mogą odetchnąć z ulgą. Ale to nie jedyna dobra wiadomość. 

Po pandemicznej przerwie do Szczecina wraca niezwykłe wydarzenie, czyli SEDINA Wedding Fair. To alternatywne targi ślubne, które przyciągają zarówno wystawców, jak i same pary młode, które chcą jak najlepiej poznać ofertę firm z branży weselnej. - Nasze targi nie są typowe. Nie wchodzimy do wielkiej przestrzeni targowej, gdzie każdy wystawca jest rozstawiony z roll-upem i wygląda podobnie. Chcemy, by pary młode mogły poznać konkretne oferty, styl, wizję wystawców. To bardzo ważne - mówi Bernadetta Kowalczyk, jedna z organizatorek SEDINA Wedding Fair. 

Jak tłumaczy przedstawicielka branży ślubnej, to poznanie jest niezwykle istotne. - Jeśli trafimy na fotografa czy kamerzystę, który robi ujęcia i stylistyce, która nam się podoba to powinniśmy nawiązać z nim współpracę. Tu działa wspólne wpisanie się w pewien wspólny schemat. Absolutnie nie ma sensu wybierać fotografa, który ma konkretny styl, a później próbować na siłę go zmienić. Z tego nie będzie nic dobrego - przestrzega Kowalczyk. - Dlatego tak ważne jest to poznanie. 

Jak wygląda organizacja wesel po dwóch latach pandemii? Zdaniem Bernadetty Kowalczyk, wiele się zmieniło. - Mam wrażenie, że przede wszystkim wszyscy zwolniliśmy. Jest spokojniej. Pary młode nie postępują pochopnie, wolą się czasem wycofać i szukać dłużej tego, co im odpowiada. Wydaje mi się, że pandemia zmieniła też postrzeganie wesela. Idziemy bardziej w kierunku mniejszych uroczystości, czasem nawet we własnym ogrodzie - tłumaczy. 

Wszystkie najnowsze trendy dotyczące branży ślubnej będzie można poznać 10 kwietnia podczas SEDINA Wedding Fair. Alternatywne Targi Ślubne startują o godzinie 10 w Cielętniku na szczecińskiej Łasztowni.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE