Bieg na Gołą Klatę, czyli wilczy sposób na chłód [GALERIA, WIDEO]

2020-02-03 12:37

Miniona sobota upłynęła dla blisko 400 mieszkańców Szczecina i okolic pod znakiem ogromnego wyzwania i doskonałej zabawy. W Grzepnicy 1 lutego odbyła się kolejna edycja EXTREME WOLF, czyli Biegu na Gołą Klatę.

Przed startującymi postawiono poważny wyczyn. Na początek pokonanie biegiem jednego z dwóch dystansów wyłącznie w slipkach a później kąpiel w zimnej wodzie. Zawodnicy mieli do wyboru jedną z dwóch tras. Krótsza prowadziła biegaczy przez 6 kilometrów natomiast dłuższa 12 kilometrów. Piękne leśne dukty to tylko część atrakcji, tych przyjemnych. Każdy musiał po drodze zaliczyć kąpiel w jeziorze co zapewne nie dla wszystkich mogło być codziennością.

Extreme Wolf odbył się po raz trzeci. Dla tych, którzy wytrwali organizatorzy przygotowali ożywczy poczęstunek oraz medale.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE