Pogoń Szczecin rozpoczyna wiosenną kampanię. Bez rewolucji, ale z ambitną młodzieżą

2021-01-26 14:11
Pogoń Szczecin rozpoczyna wiosenną kampanię
Autor: Materiały prasowe Pogoń Szczecin

Już w najbliższy piątek, czyli 29 stycznia, Portowcy rozpoczną zmagania w drugiej części sezonu piłkarskiej Ekstraklasy. Przed podopiecznymi Kosty Runjaicia bardzo trudna walka o utrzymanie miejsca na podium. Najbliższe spotkanie szczeciński zespół rozegra w Bełchatowie, gdzie zmierzy się z wiceliderem tabeli - Rakowem Częstochowa. Z kogo skorzysta trener?

Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin. Kto nie zagra?

Trener Kosta Runjaić na pewno nie będzie mógł skorzystać z Adama Frączczaka, Huberta Matyni oraz Santeriego Hostikki. Z urazem zmaga się też Igor Łasicki, który w ubiegłym roku zerwał więzadła krzyżowe. 

Kadra Pogoni jest już kompletna

Według zapewnień zarządu klubu, zespołu nie zasili, ani nie opuści żaden zawodnik. Duże nadzieje pokładane są w młodzieży prosto z Akademii, która ma walczyć o miejsce w kadrze meczowej, a w przyszłości w podstawowej jedenastce. Do tej grupy należą m.in. bramkarz Marcel Mendes-Dudziński, obrońca Filip Balcewicz, pomocnik Stanisław Wawrzynowicz, a także napastnik Hubert Turski.

Przed piłkarzami ze Szczecina futbolowy maraton. Oprócz ligowego meczu wyjazdowego w najbliższy piątek (29.01) z Rakowem Częstochowa, 6 lutego Pogoń podejmie Cracovię w ramach 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy, a serię spotkań zakończy 4 dni później meczem 1/8 finału Pucharu Polski z Piastem Gliwice. 

Czym jeździ Ronaldo, a czym Lewandowski? | ESKA XD - Prosto z salonu #12

Quiz: Na ile pytań z „Milionerów” potrafisz odpowiedzieć? Wygrałbyś milion?

Pytanie 1 z 10
Jak określa się osobę na pozór spokojną i nieśmiałą?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE