telewizja

Afera w Hotel Paradise 7. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji o sprawie przemocy psychicznej wobec Łucji Janik

2023-09-28 10:13

Hotel Paradise 7. wywołuje ogrom emocji. Internauci murem stanęli za Łucją Janik, która jest nękana przez innych uczestników w programie. Kolejny odcinek wywołał ogrom emocji, ale jak się okazuje, fani wzięli sprawy w swoje ręce. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji skomentowała zajście.

Hotel Paradise 7. Łucja Janik nękana przez uczestników

Od początku Hotelu Paradise 7. widzowie mają skrajne uczucia co do programu. Wywołała je przemoc psychiczna wobec Łucji Janik. Internauci zauważają, że nie ma dnia, aby do dziewczyny nie padały złe słowa, była upokarzana i obgadywana. Niektórzy uczestnicy w swoich social mediach udają, że problem nie istnieje, a wszystko to wina Łucji i złego montażu.

Całą sytuację pogorszyły najnowsze odcinki. Po odpadnięciu, Łucja Janik wróciła z Pawłem Babiuchem do Hotelu Paradise. Grupa nie była zadowolona i próbowała wpłynąć na chłopaka, aby nie był z architektką. Padły nawet słowa, że przy głosowaniu na pary, wszyscy zagłosują na Łucję i Pawła, aby to oni odpadli. Paweł uległ grupie i powiedział Łucji, że na najbliższym Rajskim Rozdaniu nie wybierze jej do pary. Pandora też nie była korzystna dla dziewczyny, gdyż grupa szukała możliwości, aby wbijać jej szpilki.

Hotel Paradise 7. Skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Dostaliśmy nieoficjalne informacje, że  Krajowa Rady Radiofonii i Telewizji otrzymała skargi na Hotel Paradise 7. Miały one wszystkie dotyczyć nękania Łucji Janik oraz braku reakcji TVN na zaistniałą sytuację. Postanowiliśmy napisać do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Jak się okazało, poniekąd potwierdziło się doniesienie. Stan na 27 września 2023 roku.

- W sprawie Hotelu Paradise (TVN), we wrześniu 2023 roku do KRRiT wpłynęła jedna skarga indywidualna. Zarzuty ze skargi dotyczą mobbingu i nękania wobec jednej z uczestniczek, Łucji – przekazała Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Jest możliwe, że zarówno po wtorkowym, jak i środowym odcinku skarg na TVN może wpłynąć więcej. Fani urządzili krucjatę nie tylko w kierunki stacji, ale i konkretnych uczestników.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE