rozrywka

Hotel Paradise 7. pod ostrzałem fanów. Widzowie mają dosyć dręczenia Łucji Janik!

2023-09-27 13:35

Trwa emisja 7. sezonu Hotelu Paradise. Tak samo jak w edycji Hotel Paradise All Stars, uczestnicy będą mieszkali w willi w rajskiej Kolumbii. Jak się okazuje, jedna z uczestniczek odpoczywa nie w raju, a w piekle. Widzowie mają dosyć i błagają o reakcje.

Hotel Paradise 7. Historia Łucji to przykład hejtu?

Hotel Paradise 7. jest emitowany od początku września 2023. Już na początku wywołał sporo emocji, szczególnie przy wejściu Łucji Janik. Od początku uczestnicy odbierali ją jako bardzo wyniosłą i niedostępną. Grupa od razu próbowała ją odizolować, przez co kobieta była jedną z najbardziej krytykowanych i nielubianych uczestniczek w Kolumbii.

Po sparowaniu z Rochem Krzyżańskim (jednocześnie zablokowała jego parę z Sabiną Smolińską), grupa zaczęła jeszcze bardziej krytykować Łucję, plotkować za jej plecami, opowiadać kłamstwa na jej temat. W pewnym momencie Łucja Janik wraz z Michałem Jędrzejczakiem odpadła. Produkcja jednak postanowiła przywrócić Łucję do programu. Wybrała ona Pawła Babiucha do swojej pary. Od razu grupa ponownie zaczęła atakować architektkę. Nie szczędzili jej oschłych słów, krytyki, a nawet poniżania. Dodatkowo jej partner Paweł usłyszał, ze grupa nie zaakceptuje jego pary z Łucją i przy pierwszej możliwej eliminacji, zostaną wyrzuceni. Paweł po tym poinformował Łucję, że nie zamierza z nią być w parze.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7. Uczestnicy są codziennie atakowani

Już w trakcie pierwszego pobytu Łucji w kolumbijskiej willi, uczestniczka była regularnie broniona w social mediach. Fani zarówno na Instagramie, Facebooku, Twitterze jak i Wykopie stanęli murem za uczestniczką. Wielu wytykało hipokryzję uczestnikom. Specjalnie też pytali w Q&A o Łucję. Większość z nich odpowiadała:

  • „Oglądajcie dalej, będziecie wiedzieć”.
  • „Poznacie wielką prawdę o Łucji”.
  • „Nie wiecie wszystkiego”.
  • „To tylko 45 minut z całego dnia”.
  • „To wina montażu”.

Fani zbijali każdy argument, tym bardziej że dwóch uczestników, Patryk Reinholz oraz Alicja Długosz przyznali w swoich Q&A, że Łucja nie miała łatwo w hotelu i faktycznie spadało na nią wiele nieuzasadnionego hejtu.

Niektórzy uczestnicy postanowili usuwać krytyczne komentarze, przez co pod ich zdjęciami widnieją tylko pozytywne opinie. Inni wyłączyli możliwość komentowania.

Hotel Paradise 7. Widzowie proszą o reakcję

Po powrocie Łucji do Hotelu Paradise 7. i naskoku uczestników na dziewczynę, fani nie wytrzymali. Pojawiło się mnóstwo komentarzy pod różnymi profilami programu. Większość dotyczy prośbę o reakcję, odniesienie się stacji do tego problemu itp.

- Oglądam Hotel od pierwszej edycji. Podobna sytuacja była w 4. sezonie, gdzie Wiktoria była pomiatana przez innych uczestników. Podobnie dzieje się w najnowszym sezonie, jednak tutaj produkcja nawet nie stara się nic zmienić. Jedna osoba szczuje i podjudza resztę uczestników, aby atakowali czy izolowali Łucję. To jest skandaliczne – opowiada eska.pl Magda.

Fani jednak zapominają, że nagrywki były na początku 2023 roku, także obecnie stacja nie ma jak ingerować w to, co działo się w Hotelu Paradise.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE