Pani z Rwandy

i

Autor: AfriMax English

świat

123-letnia Rwandyjka szuka miłości. Nigdy nie była z mężczyzną!

2024-04-22 14:58

W afrykańskich mediach jest o tym bardzo głośno. Jedna z Rwandyjek twierdzi, że ma 123 lata. Ale co ciekawsze, według jej opowieści, całe życie była sama i chciałaby teraz odnaleźć miłość swojego życia.

Ma 123 lata i szuka męża. „Nadal jestem dziewicą”

Historia Teresy Nyurakajumby z Rwandy zaskakuje. Kobieta pokazała dowód, z którego można wywnioskować, że ma 123 lata. Afrykańskie media zaznaczają, że kobieta to potwierdza, ale znając rwandyjskie służby i ich wydawanie dowodów, może być różnie. Głównie dlatego

W wywiadzie dla kanału Afrimax English podzieliła się historią swojego życia. Teresa opowiada tam, że przez większość życia chciała być sama i nie potrzebowała drugiej osoby obok. Nigdy nie wyszła za mąż, nigdy też nie współżyła.

Teresa zaznacza, że są też inne powody takiej sytuacji. Po pierwsze, w jej rodzinie to był temat tabu. Nie mogła przebywać sam na sam z mężczyznami, co bardzo umocniło ją w przekonaniu, że może żyć sama. Po drugie, przez to wszystko bała się związków z płcią przeciwną.

- Chciałbym mieć kogoś, z kim mogłabym spędzić resztę mojego życia – powiedziała Teresa w wywiadzie dla AfriMax English.

Maryla Rodowicz zdradza swoje sekrety w "The Voice Senior"

Zobacz wywiad Teresy dla kanału Afrimax English. Posłuchaj historii Rwandyjki!