Zniszczył szkolne ogrodzenie! Uciekł z miejsca zdarzenia

i

Autor: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starachowicach Zniszczył szkolne ogrodzenie! Uciekł z miejsca zdarzenia

Zniszczył ogrodzenie, uciekł z miejsca zdarzenia! Społeczność SP nr 1 w Starachowicach szuka sprawcy

2023-01-30 14:45

Nieznany sprawca zniszczył ogrodzenie przy starachowickiej podstawówce przy 1-go Maja. Policja już wszczęła postępowanie i poszukuje świadków. Do kolizji na pewno doszło w trakcie minionego weekendu.

Dziś na oficjalnym profilu szkoły pojawiło się ogłoszenie dotyczące zniszczonego ogrodzenia. Prawdopodobnie w tym miejscu doszło do kolizji, a sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejsce nie wzywano też żadnych służb, Policji, Pogotowia czy Straży Pożarnej.

Prosimy o pomoc!!!29 stycznia około godz. 22.00 nieznany sprawca dokonał zniszczenia ogrodzenia szkoły i odjechał z miejsca. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr1 w Starachowicach - czytamy na profilu starachowickiej podstawówki.

Zniszczył szkolne ogrodzenie! Uciekł z miejsca zdarzenia

i

Autor: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starachowicach Zniszczył szkolne ogrodzenie! Uciekł z miejsca zdarzenia

Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. Niestety nie mamy pewności kiedy ogrodzenie zostało zniszczone. Mogło do tego dojść od piątku do niedzieli, jedno jest pewne nieznany sprawca zniszczył szkolne ogrodzenie i opuścił miejsce zdarzenia. Analizujemy okoliczne monitoringi czekamy tez na zgłoszenia ewentualnych świadków - powiedział nam Paweł Kusiak oficer prasowy KPP Starachowice.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

wzorowy korytarz życia na lubuskim odcinku S3.mp4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE