Zderzenie busa i Opla na skrzyżowaniu 8-go Maja i Lipowej w Starachowicach

2021-11-15 16:45

Do groźnej kolizji dostawczego busa i osobowego Opla doszło dziś około godziny 15:00 na skrzyżowaniu 8-go Maja i Lipowej. Na tym skrzyżowaniu często dochodzi do stłuczek przez nieuwagę kierowców. Na szczęście w tym przypadku nikomu nic poważnego się nie stało.

Październik, listopad, grudzień to trudne miesiące dla kierowców. Szybciej zapadający zmrok, częste opady deszczu i mokra nawierzchnia sprawiają, że drogi stają się niebezpieczne. O kolizje i wypadki nie trudno. Tak dziś było w Starachowicach.

kolizja
Autor: materiał nadesłany

Do kolizji doszło dokładnie o godzinie 14:30, na skrzyżowaniu 8-go Maja i Lipowej w Starachowicach - informuje Paweł Kusiak oficer prasowy starachowickiej komendy. 25 letni kierowca dostawczego busa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, doszło do zderzenia z Oplem, którym kierował 46 letni mężczyzna. Obaj panowie byli trzeźwi, młodszy z nich został ukarany mandatem karnym - dodaje Kusiak.

Jesienią, na drogach może być bardzo niebezpiecznie, a to za sprawą zmiennych warunków, które utrudniają kierowcom podróżowanie. Coraz częściej pada deszcz, szybciej robi się ciemno, a mokra nawierzchnia drogi sprawia, ze droga hamowania wydłuża się. Podczas takiej pogody nie trudno o wypadek, o czym zapominają kierowcy jadący z nadmierną prędkością.

Pamiętajmy, że w okresie jesiennym musimy zwiększyć ostrożność z jaką prowadzimy pojazd i bezwzględnie przestrzegać przepisów, których łamanie może nieść poważne konsekwencje nie tylko dla nas, ale także dla innych użytkowników drogi.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Dzieciństwo w PRL. Czy pamiętasz, co było w telewizji?

Pytanie 1 z 10
Krystyna Loska była wyjątkową spikerką, ponieważ:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE