Za mało łazienek w starachowickim PKC! Problem zgłosili pracownicy

2022-07-06 22:09
toaleta
Autor: pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Brak łazienek i toalet w starachowickim oddziale PKC, taki problem poruszył szef NSZZ Solidarność Jan Seweryn. Sytuacja wciąż się pogarsza, bo pracowników przybywa - mówi Seweryn. W tej sprawie związkowcy interweniowali u pracodawcy. Czy to coś dało?

Za mało łazienek i toalet w starachowickim PKC! A pracowników wciąż przybywa

Pracownicy PKC z obiektów na ulicach Batalionów Chłopskich i Składowej wciąż do nas dzwonią i piszą, że maja problemy ze skorzystaniem z łazienek i toalet - informuje Jan Seweryn. Według nich jest ich za mało w stosunku do zatrudnionych w tych halach pracowników. Sytuacja wciąż się pogarsza, bo pracowników przybywa. Do katastrofy dojdzie, gdy w hali na ulicy Składowej uruchomiona zostanie nowa „karuzela”. Oznacza, że przyjęte zostanie kolejne kilkadziesiąt (a może i więcej) osób - dodaje przewodniczący.

To nie jedyny problem z jakim borykają się pracownicy PKC.

Trudna sytuacja jest z szatniami w hali na ulicy Batalionów Chłopskich - dodaje Seweryn. To, że w szatniach tych panuje tłok to mało powiedziane. W sprawie warunków socjalnych interweniowaliśmy już kilka razy u pracodawcy, ale niestety niewiele się zmieniło - dodaje.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE