Wjechał w ogrodzenie posesji w Brodach. Poszkodowany kierowca trafił do szpitala [ZDJECIA]

2021-04-20 19:03
Wjechał w ogrodzenie posesji w Brodach. Jedna osoba poszkodowana
Autor: KP PSP Starachowice Wjechał w ogrodzenie posesji w Brodach. Jedna osoba poszkodowana

Kierowca Seata Cordoby uderzył w ogrodzenie posesji w Brodach przy ulicy Szkolnej. Okazało się, że samochód wypadł z drogi i uszkodził płot. Kierowca został poszkodowany, został zabrany do szpitala. Na miejscu pomagali strażacy.

brody
Autor: PSP Starachowice

 Po dojeździe na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniami Ratowniczymi stwierdził, że samochód wypadł z drogi i uszkodził płot - informują strażacy. W środku pojazdu znajdowała się jedna przytomna osoba, która nie była w stanie sama opuścić pojazdu. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kierowcy pomocy medycznej, ewakuacji z pojazdu na nosze i przekazaniu go zespołowi ratownictwa medycznego. W tym samym czasie odłączono akumulator w pojeździe. W działaniach udział wzięło 2 zastępy z JRG Starachowice i OSP Brody.

brody
Autor: PSP Starachowice
Wypadek w Stykowie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE