64-latek z trzema promilami przyjechał na zakupy

i

Autor: Świętokrzyska Policja 64-latek z trzema promilami przyjechał na zakupy

POLICJA

W Suchedniowie 64-latek z trzema promilami przyjechał na zakupy

2023-03-30 9:41

Blisko trzy promile alkoholu miał w organizmie 64-latek, który trafił wczoraj wieczorem w ręce suchedniowskich policjantów. Mężczyznę, który przyjechał Oplem na zakupy zauważył jeden z klientów i zawiadomił stróżów prawa.

Nieodpowiedzialny senior został doprowadzony do komendy, a kiedy wytrzeźwieje wytłumaczy się ze swojego zachowania. Finalnie grozi mu nawet dwuletni pobyt za kratkami.

W środę po godzinie 20 dyżurny skarżyskiej, policyjnej jednostki został powiadomiony, że do jednego z suchedniowskich marketów przyjechał oplem najprawdopodobniej nietrzeźwy kierujący. Na miejsce pojechali funkcjonariusze z miejscowego komisariatu. Zastali siedzącego za kierownicą opla 64-latka - relacjonuje Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Woń alkoholu i trudności z komunikowaniem, wskazywały, że senior może być nietrzeźwy.

Po przebadaniu alkomatem okazało się, że mieszkaniec gminy Suchedniów ma organizmie prawie 3 promile alkoholu. Jego przyjazd pod sklep zarejestrowały kamery monitoringu oraz widział jeden z klientów, który zawiadomił policjantów. Nieodpowiedzialny kierujący stracił prawo jazdy i został doprowadzony do skarżyskiej komendy, gdzie wytrzeźwieje.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi dwuletni pobyt w więzieniu oraz wysoka grzywna i zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Zniszczył sprzęt gaśniczy na stacji paliw w Gubinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE