W Starachowicach strefa płatnego parkowania na Strefie. Parking tylko dla najemców biurowca

i

Autor: Dawid Bąk W Starachowicach strefa płatnego parkowania na Strefie. Parking tylko dla najemców biurowca

W Starachowicach strefa płatnego parkowania na Strefie. Parking tylko dla najemców biurowca

2022-05-11 9:41

Kierowcy, którzy parkowali dotychczas swoje auta na parkingu przed biurowcem Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Starachowice" będą musieli zmienić przyzwyczajenie i szukać innych miejsc postojowych. Połowa parkingu została wydzielona wyłącznie do użytku najemców biurowca przy ulicy Radomskiej, którzy za miejsca postojowe będą płacić.

Duże zmiany na parkingu przed biurowcem Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Dotychczas z postoju w tym miejscu mógł korzystać praktycznie każdy. Parking był blokowany między innymi przez osoby robiące zakupy w pobliskim sklepie oraz przez klientów banku czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Nie jest tajemnicą, że ten parking który w części należy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i do miasta jest ciągle przedmiotem niezadowolenia wielu osób ze względu na trudności ze znalezieniem miejsca. Musimy przede wszystkim zadbać o to, aby klienci i pracownicy naszego biurowca mogli w godny sposób korzystać z parkingu, który nam się po prostu należy – powiedział nam wiceprezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Starachowice" Miłosz Pamuła.

W ostatnich dniach na parkingu zostały zamontowane szlabany, wydzielono również 39 miejsc postojowych, za które pracownicy biurowca będą płacić w formie abonamentu. Prace już się zakończyły i z parkingu od jutra (12 maja) będzie można w pełni korzystać.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Sonda
Czym najczęściej obdarowujesz mamę z okazji Dnia Matki?
Sezon na kleszcze.Jak bezpieczne wyjąć kleszcza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE