W środę startuje starachowickie lodowisko! Znamy cennik, wiemy ile kosztowało

2021-11-29 8:10
lodowisko
Autor: pixabay.com

Sezon na łyżwy czas START. W środę 1 XII w Starachowicach na terenach rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Szkolnej startuje lodowisko pod chmurką. Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na sobotę, 4 grudnia. Powierzchnia lodowiska to 600m2, a jego wymiary to: 20 x 30m. Z lodowiska będziemy mogli korzystać przez trzy miesiące.

Startuje sezon na lodowisku w Starachowicach. Na łyżwach, będzie można się poślizgać już od środy, ale oficjalne uroczyste otwarcie zaplanowano dopiero na sobotę 4 grudnia.

Pierwszą imprezę otwarta planujemy na 4 XII od godziny 17:00. W tym dniu planujemy pokazy jazdy figurowej na lodzie, pokazowy trening hokejowy, towarzyski mecz hokejowy pomiędzy drużynami PIRACI SKARŻYSKO–ROLA RADOM. Będą też otwarte warsztaty nauki jazdy na łyżwach, animacje, konkursy - powiedział nam Krzysztof Szczygieł Dyrektor MOSiR-u.

Lodowisko zostało rozstawione przy parkingu wiaty rekreacyjnej w kompleksie sportowo – rekreacyjnym przy ulicy Szkolnej 14.

Jesteśmy w stanie mrozić lodowisko kiedy temperatura nie przekroczy zakresu +8-10 stopni. Wejście na taflę będzie płatne, bilet ulgowy będzie kosztował 5 zł, bilet normalny 10 zł. Dysponujemy ponad setka par łyżew do wypożyczenia, są też kaski, MISIE i DELFINKI ułatwiające naukę jazdy. Będziemy tez zapraszać instruktorów - dodaje Dyrektor Szczygieł.

Lodowisko
Autor: Lodowisko Tatra Ice

Ile zapłacimy za starachowickie lodowisko?

Koszt wynajmu tego lodowiska to 124 tysiące złotych netto za trzy miesiące użytkowania i to jest najniższa cena jaka uzyskaliśmy. Lodowisko w tej cenie mamy łącznie z wypożyczalnią z maszyna do czyszczenia lodu. Planujemy też zajęcia wychowania fizycznego dla starachowickich szkół, które mogą odbywać się w godzinach do południowych, te zajęcia będą bezpłatne - mówi Krzysztof Szczygieł.

Przy sprzyjających warunkach pogodowych LODOWISKO BĘDZIE CZYNNE CODZIENNIE od 1 grudnia do 28 lutego 2022r. w godzinach 9:30 – 21:30

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Sonda
Czy wolisz uczyć się/pracować zdalnie?
Wielkie ściganie w lodowatej Brdzie! Za nami Ice Swimming Festival
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE