Tragedia nad Zalewem w Brodach! Utonął mężczyzna [ZDJĘCIA]

2021-09-08 16:10
brody
Autor: Bartosz Manicz

Do tragicznego wypadku doszło dziś (8.09) przed godziną 15 nad Zalewem w Brodach. Z pontonu wypadł 72-letni mężczyzna, mimo szybkiej akcji strażaków, jego życia nie udało się uratować. W tej chwili na miejscu pracuje policja i straż, zadysponowano też Specjalistyczną Straż Pożarną z Sandomierza, która przeczesuje dno zbiornika.

Tuż przed godziną 15 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że na Zalewie w Brodach z pontonu wypadł mężczyzna - informuje Paweł Kusiak rzecznik policji w Starachowicach. Na miejsce zadysponowano służby. Nieprzytomny mężczyzna został wyciągnięty z wody.

Jego życia niestety nie udało się uratować. Informację potwierdza Straż Pożarna Starachowice.

Strażacy zadysponowani na miejsce podjęli akcję ratunkową - informuje Andrzej Pyzik zastępca komendanta PSP Starachowice . Mężczyzna został wyciągnięty z wody, niestety jego życia nie udało się uratować - dodaje.

Nie ma pewności czy w pontonie znajdowała się jedna osoba - powiedział nam Marcin Nyga z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej, dlatego też strażacy z Sandomierza w dalszym ciągu przeczesują dno sonarem. SGRWN "Świętokrzyskie" prowadzi działania przy użyciu sonaru w celu wykluczenia innych osób poszkodowanych pod woda - dodaje Marcin Nyga.

Mrzeżyno: utonął w kanale portowym

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE