Z atrapą dwumetrowego loda, spacerował nocą po mieście! Ukradł go dla żony

2021-09-13 13:24
lod
Autor: Straż Miejska Kielce

Aż trudno uwierzyć, czego to ludzie nie zrobią z miłości! Tak jak kielczanin, który ubiegłej nocy (12.09) przy ulicy Piekoszowskiej ukradł atrapę loda. Mężczyznę spacerującego z dwumetrowym, plastikowym lodowym rożkiem zatrzymała Straż Miejska. Powiedział, że zrobił to dla żony!

Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy około 4:40, przy ulicy Piekoszowskiej w Kielcach. Strażnicy Miejscy otrzymali zgłoszenie informujące, iż przez miasto przemieszcza się nietrzeźwy mężczyzna niosący dwumetrowego, plastikowego lodowego rożka.

Funkcjonariusze nie mieli żadnego problemu z namierzeniem mężczyzny. Spotkali go w pobliżu skrzyżowania ul.: ulicy Piekoszowskiej i ul. Lecha. Mężczyzna przyznał, że atrapę zabrał spod budki z napisem „ Lody i burgery” znajdującej się przy ulicy Sienkiewicza - informuje SM Kielce .

lod
Autor: Straż Miejska Kielce

Na swoje usprawiedliwienie dodał, że zrobił to dla swojej żony, która poprzedniego wieczoru prosiła go o zakup lodów, o czym jak twierdził, zapomniał - informują strażnicy. O prośbie żony przypomniał sobie dopiero nad ranem, kiedy to przechodząc ulicą Sienkiewicza zobaczył atrapę. Wtedy wpadł na pomysł, żeby ją zabrać i dla żartu ofiarować żonie.

Po tym oświadczeniu, strażnicy poprosili mężczyznę o zajęcie miejsca w radiowozie i wspólnie z nim udali się do Komisariatu Policji. Tam też, w depozycie pozostawiono plastikowego lodowego rożka.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE