Świętokrzyskie: Był poszukiwany...wpadł, bo ukradł dwie czekolady

2023-01-24 15:14
czekolada
Autor: pixabay

3 miesiące – tyle za kratami spędzi 27-letni mieszkaniec gminy Piekoszów, którego wczoraj zatrzymali strawczyńscy policjanci. Mężczyzna wpadł po tym jak został złapany na kradzieży dwóch czekolad ze sklepowej półki.

Świętokrzyskie: Był poszukiwany...wpadł, bo ukradł dwie czekolady

Wczoraj po południu do funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Strawczynie wpłynęło zgłoszenie, że w jednym z marketów na terenie Strawczyna doszło do kradzieży. Łupem sprawcy padły dwie czekolady. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali ochronę sklepu wraz z ujętym 27-letnim mieszkańcem gminy Piekoszów, który dopuścił się kradzieży słodyczy - informuje policja.

Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kielcach ponieważ ma do odsiadki karę 3 miesięcy pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. Czekolady wróciły na sklepowa półkę, a zatrzymany trafił za kraty, gdzie odsiedzi zasądzony wyrok.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE