Świętokrzyscy Burzyciele Barier: Nagroda dla Krzyśka Korpika ze Starachowic

2022-12-06 15:06
korpik
Autor: facebook.com/Krzysiek Korpik

Starachowickie akcenty wśród laureatów kolejnej edycji konkursu „Świętokrzyscy Burzyciele Barier”, którego celem jest promowanie działań na rzecz osób niepełnosprawnych. W gronie nagrodzonych znalazł się Krzysztof Korpik ze starachowickiej Fundacji Nasze Zdrowie. Gratulujemy!

Świętokrzyscy Burzyciele Barier: Nagroda dla Krzyśka Korpika ze Starachowic

Organizatorem konkursu Świętokrzyscy Burzyciele Barier jest Świętokrzyski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Kielcach, a jego celem jest zmiana postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych, promowanie i nagradzanie działań związanych z likwidacją barier architektonicznych, utrudniających poruszanie się oraz nagradzanie osób podejmujących działania, wpływające na zmianę postaw społecznych wobec osób niepełnosprawnych.

korpik
Autor: facebook.com/Fundacja DOGadanka

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach: "Łatwy dostęp", "Skuteczna komunikacja" i "Przyjaciel osób niepełnosprawnych". Tegoroczny konkurs był już siódmą edycją tego wydarzenia.

Wśród „Przyjaciół osób niepełnosprawnych” wyróżniono Krzysztofa Korpika, działającego aktywnie w starachowickiej Fundacji "Nasze zdrowie"

Konkurs po raz pierwszy został zorganizowany w 2016 roku z inicjatywy śp. Anny Sowy – pełnomocnika prezydenta Kielc ds. osób niepełnosprawnych.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Przygotowania do otwarcia lodowiska w Starachowicach

źródło: UM Starachowice

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE