Starachowicki ortopeda Tomasz Skorzyński na rybach! Łowił dziadek, ojciec, ja i mój syn [GALERIA]

2021-05-24 18:51
ryba
Autor: facebook.com/ Tomasz Skorzyński

Trzykrotny mistrz Polski lekarzy w wędkarstwie spławikowym! O kim mowa? O znanym w Starachowicach lekarzu - ortopedzie Tomaszu Skorzyńskim, który na rybach zna się jak mało kto. "Ta pasja trwa od dziecka, przechodzi z pokolenia na pokolenie" - odpowiada Pan Tomasz. A jakie okazy udało mu się złowić? Zobaczcie koniecznie!

Pasja trwa od dziecka, przechodzi z pokolenia na pokolenie - opowiada Pan Tomasz. Łowił mój dziadek, ojciec, ja oraz mój syn. Jest to pasja, która oprócz satysfakcji daje możliwość relaksu i oczyszczenia głowy po tygodniu pracy. Moje największe ryby to jesiotr 273 cm i 180 kg wagi i sum 242 cm. Jesiotr złowiony w Kanadzie na rzece Fraser, sum w Hiszpanii na rzece Ebro - opowiada.

Pan Tomasz Skorzyński łowi też na lokalnych wodach. Gdzie najczęściej?

Bardzo często wędkuję w naszym powiecie: Kamienna, zbiornik Brody, zbiornik Wióry - dodaje Pan Tomasz. Jak wszyscy wędkarze należę do PZW, jestem członkiem Klubu Wędkujących Lekarzy Fish Med.

Tomasz Skorzyński jest trzykrotnym mistrzem Polski i trzykrotnym wicemistrzem Polski lekarzy w wędkarstwie spławikowym. Gratulujemy! Życzymy udanych połowów i kolejnych rekordów.

Rybacy w Krakowie łowią ryby w przeręblach na cienkim lodzie.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE