Starachowice z pomocą dla Patryka Niekłania. Już w styczniu Bal Charytatywny

2022-12-28 11:02
patryk
Autor: UM Starachowice

Po raz szósty w Starachowicach odbędzie się akcja charytatywna, z której dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację młodego starachowiczanina, Patryka Niekłania. Trwają zapisy na noworoczny bal, a w kolejnych dniach ruszą aukcje, imprezy sportowe oraz kulturalne organizowane w ramach jednego, wielkiego eventu charytatywnego. Starachowiczanie z pomocą dla Patryka.

Starachowice z pomocą dla Patryka Niekłania. Już w styczniu Bal Charytatywny

Patryk Niekłań to sportowiec, akrobata i artysta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Pasjonat historii. Zawodowo poświęcił się treningom siłowym i artystycznym.

W akrobatyce odnalazł swoją niszę - Cyr wheel jest to obręcz, w której akrobata wykonuje ewolucje podczas ruchu koła. Długie i ciężkie treningi przyniosły efekty, a Patryk stał się uznanym artystą cyrkowym. Z sukcesami występował na scenach Europy i świata. Został finalistą ogólnopolskiego show „Mam talent”.

Niestety, dobrą passę młodego mężczyzny przerwał wypadek samochodowy. Dziś Patryk, wspierany przez rodzinę i tysiące życzliwych mu osób, walczy o powrót do zdrowia i pełnej sprawności.

W tej walce Patryka i jego rodzinę wspiera mnóstwo ludzi o wielkich sercach. Co roku organizowane są wydarzenia dla Patryka Niekłania, z których dochód przekazywany jest na leczenie i rehabilitację mężczyzny. Podobnie jest i w tym roku. Trwają przygotowania do Noworocznego Balu Charytatywnego. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie naszego bohatera. Bal odbędzie 7 stycznia w Hotelu Senator, zapisy prowadzone są pod nr tel.: 500 808 655.

Jednym z organizatorów Balu Charytatywnego dla Patryka jest społecznik Konrad Rączka.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE