Śmierć 55-letniej kobiety na jednym ze starachowickich osiedli. Co się stało?

2022-08-17 13:44
Śmierć na jednym ze starachowickich osiedli
Autor: pixabay.com Śmierć na jednym ze starachowickich osiedli

Dzisiaj (17 sierpnia) o poranku starachowiccy policjanci zostali poinformowani, że w mieszkaniu na jednym z osiedli w Starachowicach została znaleziona kobieta, która nie daje oznak życia. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić zgłoszenie dotyczyło osiedla Wzgórze.

Zgłoszenie wpłynęło do nas dzisiaj w godzinach porannych. Na miejsce zostały skierowane służby, między innymi załoga karetki pogotowia. Niestety życia 55-letniej kobiety nie udało się uratować. Na miejscu prowadzone są obecnie czynności związane z tym zdarzeniem. Sprawą zajmują się śledczy – powiedział nam Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć do śmierci kobiety mógł się ktoś przyczynić. W tej sprawie prowadzone będzie śledztwo.

Prokuratura Rejonowa w Starachowicach na razie nie udziela komentarza w tej sprawie.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Poważne utrudnienia na kolei. Pociągi opóźnione
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE