Wypadek na Batalionów Chłopskich

i

Autor: Bartosz Manicz Wypadek na Batalionów Chłopskich

PILNE: Kierowca z trzema promilami sprawcą wypadku na ulicy Batalionów Chłopskich

2022-05-25 14:47

W środę przed godziną 14:00 w Starachowicach przy ulicy Batalionów Chłopskich w pobliżu Hotelu Europa doszło do zderzenia trzech aut. Jak udało nam się dowiedzieć jeden z kierowców był kompletnie pijany, wydmuchał 3 promile alkoholu.

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na ulicy Batalionów Chłopskich doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. W wypadku brał również trzeci pojazd, który wyjeżdżał z bocznej drogi. Sprawca wypadku 41-latek, został poszkodowany i zabrany do szpitala. Jak się okazało był nietrzeźwy. Podczas badania alkomatem wydmuchał prawie 3 promile alkoholu – relacjonuje na gorąco Sebastian Śpiewak ze starachowickiej policji.

Z relacji świadków wynika, że kierowca osobowego Opla jadąc od szpitala w kierunku ronda, nagle chciał wykonać manewr skrętu w lewo, przez co doprowadził do zderzenia z osobowym Audi i wyjeżdżającym z bocznej uliczki busem. Utrudnienia w tym miejscu trwały kilkadziesiąt minut. Poszkodowany kierowca Opla okazał się kompletnie pijany, po udzieleniu mu pomocy przez ratowników został odwieziony do pobliskiego szpitala.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Jakim zwierzęciem jesteś?

Pytanie 1 z 8
Jaki sport lubisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE