PILNE! Groźny wypadek na Partyzantów w Wąchocku. Kierowca na podwójnym gazie? [GALERIA]

2022-06-20 23:37
Groźny wypadek na Partyzantów w Wąchocku. Kierowca na podwójnym gazie?
Autor: Bartosz Manicz Groźny wypadek na Partyzantów w Wąchocku. Kierowca na podwójnym gazie?

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj (20.06) około 23:00 w Wąchocku na ulicy Partyzantów. Kierowca stracił panowanie nad osobową Skodą Fabią, i z dużą siłą uderzył w znak drogowy. Z relacji świadków wynikało że autem mogli podróżować młodzi ludzie, a kierowca był prawdopodobnie na podwójnym gazie. Czekamy na potwierdzenie od policji.

Kto podróżował osobowym autem i czy kierowca był pijany? Ustalaniem szczegółów wypadku do którego doszło przed godziną 23:00 w Wąchocku przy ulicy Partyzantów zajmie się Policja. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, a na miejsce zostali wezwani strażacy z PSP Starachowice i patrol policji.

Tak potwierdzamy kierowca był pod wpływem alkoholu. Okazał się nim 19-latek, który wydmuchał 2,5 promila. Noc spędził w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, a po wytrzeźwieniu zostaną mu postawione zarzuty prowadzenia auta pod wpływem alkoholu - powiedział nam dziś oficer prasowy KPP Starachowice Paweł Kusiak. Na szczęście młodemu człowiekowi nic się nie stało a ucierpiał tylko przydrożny słup, płot, drzewa i oczywiście auto.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ o etyce i moralności. Czy jesteś dobrym człowiekiem?

Pytanie 1 z 10
Często pomagasz potrzebującym?
Trzech nastolatków wskoczyło do Wisły, wypłynął jeden. Akcja poszukiwawcza w Górze Kalwarii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE