Morawieckiego, Kaczyńskiego,Tuska te osoby m.in zaprosił prezydent Starachowic. Spotkanie jutro?

2022-01-19 9:40
materek
Autor: UM Starachowice Prezydent Starachowic Marek Materek

"Śniło mi się, że w Polsce przedstawiciele wszystkich sił politycznych porozumieli się dla dobra Kraju" - tak zaczyna się post prezydenta Marka Materka na FB. Dalej jest jeszcze ciekawiej. Prezydent do Starachowic na jutro zaprasza Premiera Mateusza Morawieckiego, Premiera Jarosława Kaczyńskiego, Premiera Donalda Tuska, Władysława Kosiniaka Kamysza, Szymona Hołownię, Roberta Biedronia i Włodzimierza Czarzastego, Krzysztofa Bosaka. W jakim celu?

Morawieckiego, Kaczyńskiego,Tuska te osoby m.in zaprosił prezydent Starachowic. Spotkanie jutro?

Trwa zmasowana operacja wymierzona w nasz Kraj. Teraz jak nigdy potrzebne jest porozumienie ponad politycznymi podziałami - pisze prezydent Materek. W ostatnich latach odwiedzali Starachowice liderzy wszystkich ugrupowań politycznych. Spotykałem się z każdym kto miał na to ochotę bez względu na to czy mamy takie same czy odmienne poglądy. Polska płaci cenę za niezależność. Sprawa pegasusa wydaje się naturalnym następstwem uchwalenia przez polski parlament ustawy reprywatyzacyjnej. Inflacja i rosnące ceny są wynikiem między innymi działań na które ani Polska ani inne kraje naszej części Europy nie mają większego wpływu.

Wnioski są tragiczne. Wracamy do przeszłości. Naród podzielony to naród przegrany - pisze prezydent Materek. Błagam polityków ze wszystkich opcji politycznych - siądźcie i porozumiejcie się dla dobra Polski. Rada Bezpieczeństwa Narodowego nie została zwołana mimo tego co dzieje się wokół naszego Kraju. Dlatego zapraszam do Starachowic. Udostępnię swój gabinet i pomogę w mediacjach. Zapraszam Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, Pana Premiera Jarosława Kaczyńskiego, Pana Premiera Donalda Tuska, Pana Prezesa Władysława Kosiniaka Kamysza, Pana Prezesa Szymona Hołownię, Panów Przewodniczących Roberta Biedronia i Włodzimierza Czarzastego, Pana Posła Krzysztofa Bosaka.

Internauci komentują:

  • Zaproponuj możne jeszcze jakieś inne alternatywne terminy… nie wszyscy mogą jutro o 12…
  • Panie Prezydencie chyba jednak w swojej wizji za daleko Pan dziś zażeglował. Co prawda jak to się mówi nie ma rzeczy niemożliwych ale ale lepiej niech Pan da sobie spokój z takimi wizjami. Od takich mamy Pana Jackowskiego z Człuchowa.
  • Bardzo dobrze napisane ale nigdy tak się nie stanie bo podzielonym narodem łatwiej rządzić.
  • Nie Daj Boże żeby się tu wszyscy zjechali, korki będą straszne
  • Czy to jakiś wirus?
  • Piękny sen aby się sprawdził. Pozdrowienia z Rzeszowa
  • Śledzę posty prezydenta z uwagą i coraz mniej z nich rozumiem
  • Wszystko super brzmi, ale społeczeństwo jest tak politycznie podzielone, że zajmie dziesiątki lat powrót do względnej normalności. A wiara w takie spotkanie jutro w Starachowicach... proponuję morsowanie jutro o 12 dla ochłody;)
  • Deklaracja jak najbardziej potrzebna. Ale wystarczy spojrzeć na jakiekolwiek miasto w Polsce, nigdzie nie ma "normalności". Działanie wszystkich, powtarzam wszystkich ugrupowań jest ukierunkowane na władze, interes kraju, Polaków jest na dalszym planie. Już za to płacimy, a będziemy płacić jeszcze większą cenę. Podziały które obecnie się wytworzyły, poróżniły już nawet rodziny.

55 lat temu, 28 sierpnia 1963 roku, w USA odbył się protestacyjny Marsz na Waszyngton. Przeciwko dyskryminacji rasowej demonstrowało ponad 200 tys. osób, prowadzonych przez czarnoskórego pastora Martina Luthera Kinga. W trakcie marszu dr King wygłosił słynne przemówienie „I have a dream”. Widzicie podobieństwo?

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Remont ul. Konstytucji 3-go Maja w Starachowicach

Kultowe samochody z lat 80. Pamiętasz ich nazwy?

Pytanie 1 z 5
Ferrari uważane za prawdziwą legendę. O jakim modelu mowa?
Ferrari F40
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE